01 Ocak 1970 - Perşembe Faruk Özdemir'in İlçe Kongresinde Yaptığı Son Konuşma CHP Etimesgut İlçe Kongresinde, İlçe Başkan Adayı olan Faruk Özdemir'in salonda partililere yönelik yaptığı son konuşma.. Önemli mesajlar içeriyor.. Etimesgut'u Etimesgutlular yönetsin... Genel 1264 okunma Yorumlar (0) Yorumunuz başarıyla alındı. Kontroller ile uygun görülmesi durumunda yayına alınacaktır. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Gönder İlginizi Çekebilir Nohut Mayasının Hazırlanışı Meral Akşener, Ankara'da Depremzede Çocukları Ziyaret Etti 5 bin 619 depremzede sıcak yuvalarına kavuştu Ali Başkaraağaç Sincan'da CHP'lilere Seslendi Meral Akşener Etimesgut'ta Çok Sert Konuştu Keçiören Belediyesi Deprem Bölgesinde Faruk Özdemir'in İlçe Kongresinde Yaptığı Son Konuşma İYİ Parti'den John Wick Reklamları Yavaş'ın Balonunu Hakan Han Özcan Patlattı! Turgut Altınok: Sahte Anketlere İnanmayın Depremde 228 saat sonra kurtarıldı.. Mucize! Yeni Sezon Kuru İncir Hasatına Başladık Memet Yula Ankara 3. Bölgeden Milletvekili A. Adayı Oldu Murat Ercan'dan Seçim Müziği: Gönüllerde Sevdalar Zafer Yeşilgül'den 14 Mayıs Seçimleri Öncesi Özel Açıklamalar Yalçın Topçu'dan Mehmet Tosun'a Ev Ziyareti